אימות זהות משתמש

בכדי למנוע פעילות מזיקה או פוגענית, חשוב לזהות את המשתמשים אשר עושים שימוש באמצעות חשבונות משותפים, כגון חשבון מנהל Windows / Linux אשר בעל הרשאות מתקדמות ולעיתים משומשים לביצוע משימות מורכבות  וגישה לאזורים רגישיים כמו שמתרחש באמצעות סיוע מספק חיצוני אשר מתחבר מרחוק או עובד בצורה מקומית על שרתי המידע של הארגון בצורה מלאה ללא הפרעה ממשית.
הקושי מתבטא לאחר שהמשתמש התחבר לשרת ומשם ניטור הפעילות והעבודה הופך להיות מאוד קשה לניתוח, ליווי ספק חיצוני לאורך יום שלם לא יכולה להתבצע מכיון שהיא גוזלת שעות פעילות ועבודה של המחלקה ופוגעת בפרודקטיביות הכללית של מחלקת ה- IT.

מערכת Ekran מאפשרת לך לזהות את הבנאדם אשר עושה שימוש בחשבון מושתמש באמצעות מנגנון אימות משתמש מיוחד, האימות מתבצע כאשר מתחברים לשרת ייעודי שהוגדר מראש עם חשבון ניהול משותף או רגיל, לאחר מעבר של שלב ראשון בהתחברות המשתמש יהיה חיייב להכניס פרטי גישה משניים, אפשרות זו לא רק מאפשרת לזהות את המשתמש אלא גם להגביל את הגישה לחשבון על ידי הגדרת רשימה של משתמשים מורשים ב- Active Directory אשר מורשים לעבוד עם חשבון זה.
גם אם למשתמש יש גישה לחשבון הניהולי הוא עדיין יצטרך להכניס פרטי גישה משניים בכדי להגיע לשרת היעד ולהתחיל את העבודה.

כאשר מבצעים חקירה של אירוע מוקלט, איש אבטחת המידע יכול לצפות בשם האמיתי של שם המשתמש אשר עשה שימוש בחשבון הניהול.
באמצעות נגן הוידאו ניתן להשתמש במנוע החיפוש ולגשת למידע הדרוש או שימוש בהתנייה וסינון התוצאות המתאימות לכם בכדי להפוך את התחקור ליעיל ומהיר יותר.

מערכת Ekran מאפשרת ליצור דו”ח פעילות מלא המתאר את כמות זמן העבודה שהושקעה ביישומים מסויימים, פירוט מלא של הפעולות וציר הזמן וכמובן הקלטה מלאה המתעדת את כל הפעילות אשר מתרחשת על המסך.
הכלים הללו מאפשרים תחקור וניתוח מלא של אירוע כזה והפיכתו לניתוח קלה יותר מבעבר. הגדרת התראות בזמן אמת תאפשר קבלת התראות ולעדכן בנושא של גישה חריגה או הפרה של היבטי האבטחה בארגון.

גרסת ניסיון
התחל היום ונסה את מערכת Ekran והתקן בסביבה שלך
או נסה את הדמו שלנו און ליין.

בקשו גישה ל-EKRAN כדי לקבל גרסה אינטראקטיבית לניסיון

שדות חובה*

האימייל שלך*

שם פרטי ושם משפחה*

טלפון*

שם חברה*

שים לב: גם אם כבר ביקשת גישה ולסיסמא שלך פג התוקף אתה עדין תוכל לבקש בקשה חוזרת!

Close