התראות ועדכונים

מערכת ההתראות מאפשרת לכם הגדרה מהירה וקלה של התראות במגוון נושאים ובהתאם לדרישות שעולו ומאפשרת תגובה מהירה בעת אירוע.
באפשרותכם לייצר חוקי התראות בהתאמה אישית וללא הגבלה בכדי שיתריאו בזמן אמת, ניתן להשתמש בפרמטרים הבאים:

  • שם משתמש
  • שם יישום
  • כתובת אתר אינטרנט
  • כותרת חלון פעיל
  • התקני קצה
  • פקודות ופרמטרים

כאשר התראה מופעלת בין אם זה פעילות חשודה או גישה למידע רגיש, המערכת תשלח מייל לצוותי אבטחה ותיידע אותם אודות הפעילות ובצירוף של קישור לצפיה במתרחש לצד פרטים מלאים על האירוע. באפשרותכם לקבוע רמת סיכון עבור כל התראה כך שתוכלו לקבוע רמות עדיפות לאירועים שונים. כמו כן זה יכול לשמש ביצירת דוחות או צפיה בנגן הוידאו על ידי הדגשת ההתראה בהתאם לצבע בעת צפייה בנתוני הניטור.

מתן תגובה להתראה בזמן אמת

התראות בנושא פעילות משתמש חשודה יאפשרו לך להגיב בזמן מהיר וביעילות, לבצע ניתוח מלא של האירוע ולהסיק מסקנות ודרכי תגובה מתאימים. לדוגמא, אם המחשב של המשתמש כרגע פעיל, מומחה אבטחה יכול לבצע ניתוח של הסיטואציה על ידי צפייה בפעילות בשידור חי, ואף באפשרות לחסום את הפעילות של המשתמש במידה והפעילות נחשבת כחשודה ומסוכנת. אם פעילות המשתמש נחשבת כחשודה, באפשרותך להגדיר קבלת התראה לגבי ניטור של התקני קצה, יישומים אתרים. ובכך לאפשר רק להתקנים ידועים מראש לפעול על המחשב ובכך לחסום כל אמצעי אחר לביצוע הפעולה המדוברת.

התראות מוגדרות מראש

מלבד כלי נוח לבניית התראות בהתאמה אישית, המערכת כוללת מגוון רחב של התראות מוגדרות מראש אשר הוכנו על ידי המומחים שלנו לשימוש בהתאם לדרישות הארגון. באפשרותכם לייבא ולייצא התראות לפי הצורך, בכך ליצור גיבוי ולאפשר את ההתראות במערכות אקרן נוספות.

דוחות בנושא התראות

המערכת מספקת דוח פעילות לפי התראות אשר כולל את כל המידע לגבי התראות שהופעלו לפי תקופת זמן מסוימת, באפשרותך לנתח ולצפות במידע ואף לבצע הצלבה עם מידע אחר שנאסף.

גרסת ניסיון
התחל היום ונסה את מערכת Ekran והתקן בסביבה שלך
או נסה את הדמו שלנו און ליין.

בקשו גישה ל-EKRAN כדי לקבל גרסה אינטראקטיבית לניסיון

שדות חובה*

האימייל שלך*

שם פרטי ושם משפחה*

טלפון*

שם חברה*

שים לב: גם אם כבר ביקשת גישה ולסיסמא שלך פג התוקף אתה עדין תוכל לבקש בקשה חוזרת!

Close