חדשות

חדשות

ראיון עם רועי באנשים ומחשבים

מתוך אנשים ומחשבים: "המודעות של ארגונים לאבטחת מידע ולסייבר הולכת ועולה, יש שינוי בגישה שלהם לנושאים אלה. אולם, קיים צורך להעלות עוד את המודעות הזו ולגרום ליותר ארגונים להבין את הסיכונים הרבים שיש לפעילותם התקינה", כך אמר רועי שיקר, מנהל מוצר בקונסיסט.

לדבריו, "ארגונים רוצים לשמוע עוד יותר איך הם יכולים להגן על המידע שלהם, בין אם מספקים חיצוניים או מעובדים פנימיים, שיכולים לגרום לפרצות ולחבלות. הם שמחים לשמוע על פתרונות נוספים וחדשים".

לקריאה

רועי, מנהל בקונסיסט, בראיון טלוויזיוני

רועי שיקר התראיין לערוץ ILTV בעקבות מתקפת הסייבר האחרונה ונשאל על Ekran" מערכת לניטור ולמניעת הונאות, זליגות מיגע, ומפגעים באבטחה של המידע של הארגון

לקריאה

Ekran בכנס לשכת המבקרים הפנימיים

המערכת Ekran הוצגה בכנס לשכת המבקרים הפנימיים שנערך במלון דן פנורמה בתל אביב בינואר 2017. המוני המבקרים הפנימיים שהגיעו לדוכן כדי לקבל פרטים, הביעו עניין רב במערכת שמנטרת בזמן אמת אחר פעילות משתמשים וספקים ויכולה למנוע בזמן אמת הונאות וטעויות אנוש.

לקריאה

מתוך מגזין סטטוס: מהי הטכנולוגיה שעשתה לך את 2016

"שנת 2016 היתה שנה רוויית הפתעות והתחדשות טכנולוגית. שאלנו ארבע מנהלי מערכות מידע, אנשי סיסטם וסמנכ"לים, מהם המוצרים והטכנולוגיות שעשו להם את השנה...אורון בירה, מנהל תשתיות ומחשוב בדפוס בארי מספר על (Ekran www.ekransystem.co.il)...דפוס בארי משתמשת ב Ekran מזה כשנה. Ekran נותנת לי שקט מהבחינה הזאת שאני לא צריך להיצמד לשירותים חיצוניים (כפי שהיה בעבר). המערכת עוקבת אחרי ספקים ואם יש חשש מסוים, אני יכול לעקוב אחרי כל דבר. דבר נוסף שלא תכננתי מראש, אבל אני שמח שיש לי, זו האופציה לעקוב אחר שעות עבודה של ספקים ולעשות ביקורת על הדוחות וכמובן לאמת את הדיווח שלהם מול שעות הפעילות בפועל..

לקריאה

גרסת ניסיון
התחל היום ונסה את מערכת Ekran והתקן בסביבה שלך
או נסה את הדמו שלנו און ליין.

בקשו גישה ל-EKRAN כדי לקבל גרסה אינטראקטיבית לניסיון

שדות חובה*

האימייל שלך*

שם פרטי*

שם משפחה*

טלפון*

שם חברה*

שים לב: גם אם כבר ביקשת גישה ולסיסמא שלך פג התוקף אתה עדין תוכל לבקש בקשה חוזרת!

Close