ניטור הפעילות של עובדי הארגון ומשתמשים ברשת ה-IT הארגונית

ארגונים משקיעים משאבים רבים בפתרונות אבטחה מתקדמים בכדי להגן על הארגון מפני איומיים חיצוניים, בעוד שההתקפות ההרסניות והשקטות ביותר מגיעות לעתים קרובות דווקא מבפנים – ממשתמשים בעלי הרשאות גישה למידע הארגוני.

למשתמשים יש גישה חוקית לליבת היישומים העיסקיים ולמידע רגיש, וכשיש כל כך הרבה אפשרויות לחשיפת המידע לגורמים צד ג’, מכירת המידע וביצוע הונאות, חיוני לנטר פעילויות, במיוחד כאלו שיוצרות  דלת אחורית שעלולה לאפשר גישה בלתי-מורשית למאגרי המידע הארגוניים.

פעולות בשוגג או בזדון יכולות להיות הרסניות ולכן קיים צורך חיוני לשים דגש על ניטור מלא הן של תחנות הקצה והן של שרתי הארגון.

סקירה אמיתית של פעילויות המשתמש המורשים ברשת

מתן הרשאות גישה לעובדי הארגון ולמשתמשים מורשים מהווה פתח לגניבה או לגרימת נזק ופגיעה בנתונים העיסקיים הרגישים של הארגון. פעילות מסוג זו מהווה את האיום המשמעותי ביותר עבור אבטחת הסייבר הארגונית.

קיימות דרכים רבות באמצעותן  יכול מידע רגיש לזלוג מהארגון ברגע שהגישה אליו מתאפשרת. משתמשים יכולים להעלות את המידע לחשבון ענן, לשלוח את המידע באמצעות תוכנות מסרים מיידיים, דואר אלקטרוני פנימי ושירות דואר חיצוני, התקני קצה ועוד כלים רבים אחרים.

חוקרי אבטחת מידע ידרשו פרטים רבים אודות פעילות המתבצעת ביישום, אבל במרבית המקרים אין תיעוד של פעולות המתבצעות ברשת הארגון,  בין אם מדובר בקריאה של חומר, העתקה או מחיקה שלו. לכן אין שום עקבות שנותרות אחר פעילות המשתמשים, ובמצב כזה כמעט בלתי אפשרי לבצע תחקיר יעיל ומעמיק עבור כל הפעולות שבוצעו עם המידע.

הבעיתיות עם פתרונות מבוססים DLP ואלטרנטיבות ניטור משתמשים בארגון והתקני קצה

בעוד פתרונות מבוססי DLP פרו אקטיביים מסוגלים לחסום פעילות שעלולה להיות זדונית, הם נכשלים בעבודה עם תשתיות מורכבות ומודרניות ולעיתים מהווים מכשול בעבודה ובתהליכים עיסקיים.

פתרונות ניטור והקלטת פעילות משתמשים המאפשרים פתרון מקיף יותר ותחקור מעמיק.

מערכת Ekran היא פתרון ניטור רב עוצמה המספק פיקוח, ניתוח ותיעוד וידאו מלא של כל פעילות משתמש או ספק חיצוני ללא קשר לרמת ההרשאות שלו בארגון. בכדי לאפשר תגובה מהירה לאירוע, Ekran מספקת מערכת התראות ועדכונים גמישה המאפשרת התאמה אישית של התראות אבטחה על כל פעילות חשודה או חריגה כגון:

  • גישה לאתרי אינטרנט החסומים לגישה
  • גישה למידע רגיש וחסוי
  • התחברות בלתי מורשית לשרתים ותחנות קצה
  • הרצת יישומים שאינם מורשים לשימוש לפי מדיניות הארגון
  • עבודה עם התקני קצה להעברת מידע אשר חסומים לגישה
  • פעילות חריגה והרצת פקודות מרחוק
גרסת ניסיון
התחל היום ונסה את מערכת Ekran והתקן בסביבה שלך
או נסה את הדמו שלנו און ליין.

בקשו גישה ל-EKRAN כדי לקבל גרסה אינטראקטיבית לניסיון

שדות חובה*

האימייל שלך*

שם פרטי ושם משפחה*

טלפון*

שם חברה*

שים לב: גם אם כבר ביקשת גישה ולסיסמא שלך פג התוקף אתה עדין תוכל לבקש בקשה חוזרת!

Close